فروشگاه استاد منوچهرزاده

آکادمی تخصصی استاد منوچهرزاده از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در زمینه تبلیغات و خصوصا تبلیغات اینترنتی شروع کرد و در زمینه طراحی سایت و برندینگ اختصاصی با کمپانی های بزرگ از طریق اینترنت ؛ تحت نام گروه تبلیغاتی نیاز سامانه فعالیت می کردند .از سال ۱۳۹۱با همه گیر شدن صنعت فضای مجازی  وارد عرصه اینستاگرام شدند و با فعالیت در زمینه اینستاگرام مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ و با کمک به افراد مختلف در زمین رشد کسب و کارشان به پپیشرفت کسب و کارشان کمک کردند و پیج های بسیار زیادی را در زمینه زیبایی ، لباس ، دکوراسیون و ساختمان سازی ، پزشکی ، ورزش و سایر فعالیت ها را به رشد و نتیجه رساندند.

امروزه که فعالیت بیشتر کسب و کارها به صورت اینترنتی شده است ، خیلی از افراد به دنبال مشاوری امین ، مطمئن و با سابقه رشد کسب و کارهای مختلف هستند و این نیاز در هر زمینه ای احساس می شود.

یکی از مهمترین راه های رشد هر روزه ی کسب و کارتان آموزش دیدن به صورت مداوم است. دوره های مجموعه ما در راستای توسعه فردی ، مهارت های ارتباطی ، مهارت های کسب و کار ، دیجیتال مارکتینگ ، اینستاگرام مارکتینگ ، ادمین شو ، بلاگر شو و سایر زمینه ها همواره به دنبال کمک به افرادی بوده است که به دنبال رشد و پیشرفت خود در تمام زمینه ها هستند و میخواهند که از رقیبان خود پیشی بگیرند و به درآمد های میلیاردی برسند .

اگر مدیر هستید، داشتن یک بیزینس کوچ به شما کمک می‌کند ارتباط بهتری با کارمندانتان برقرار و تیمتان را بهتر رهبری کنید و البته در کنار آن از نظر فردی هم رشد کنید. اکثر مدیران بیشتر تمایل دارند به‌جای اینکه به کارمندشان گوش دهند، صحبت کنند. این کار باعث می‌شود کارمندانشان نتوانند توانایی‌ها و ظرفیت‌هایشان را بروز دهند و در محیط کار رشد کنند. کوچینگ کمک می‌کند تا رابطه برد-بردی بین «مدیر در نقش کوچ» و کارمندان برقرار شود. اگر کارمند هستید، یادگیری کوچینگ باعث می‌شود مسئولیت پذیری، خلاقیت، عمل‌گرایی شما بیشتر شده و در محیط کارتان رشد کنید. این آموزش‌ها باعث می‌شود خلاقیت شما بیشتر شده و طبیعتاً این موفقیت‌ها به افزایش حقوق شما کمک می‌کند.